کشور: آفریقای جنوبی

دانلود فیلم Wild is the Wind 2022

دانلود فیلم Wild is the Wind 2022

تنش های نژادی و فساد در یک شهر کوچک و جدا شده پس از اینکه پلیس جسد یک دختر جوان آفریقایی را در بوته ها پیدا کرد، به اوج خود رسید.

دانلود فیلم Escape Room: Tournament of Champions 2021

شش نفر ناخواسته خود را در سری دیگری از اتاق های فرار می یابند و به آرامی آنچه مشترک برای زنده ماندن دارند را کشف می کنند. با پیوستن به نیروهای دو نفر از بازماندگان اصلی ، آنها به زودی متوجه می شوند که همه آنها این بازی را انجام داده اند

کیفیت 720p WEBRip اضافه شد

دانلود فیلم Safe House 2012

یک مامور جوان سیا وظیفه دارد از یک فرد فراری در خانه ای امن مراقبت کند. اما وقتی به خانه امن حمله می شود ، او با اتهام خود در حال فرار است.

دانلود فیلم Spell 2020

مردی در روستای آپالاچی سقوط می کند و در اتاق زیر شیروانی یک تمرین کننده سنتی هودو بیدار می شود. او ناامیدانه تلاش می کند تا از جادوی تاریک او خلاص شود و خانواده خود را از یک مراسم شوم قبل از طلوع ماه خون نجات دهد.

کیفیت 720p BluRay اضافه شد

دانلود فیلم Gaia 2021

دانلود فیلم Gaia 2021

در یک مأموریت نظارتی در یک جنگل اولیه ، یک محیط بان پارک به دنبال یک سبک زندگی پس از آخرالزمان با دو بازمانده روبرو می شود. به نظر می رسد این پسر و پدر فلسفی او دین و آیین خاص خود را دارند و رابطه ای مرموز دارند

کیفیت 720p WEBRip اضافه شد

دانلود فیلم I Am All Girls 2021

یک بازپرس جنایات ویژه برای سقوط یک سندیکا جهانی قاچاق جنسیت کودک پیوندی بعید با یک قاتل زنجیره ای تشکیل می دهد.

کیفیت 720p WEBRip اضافه شد

دانلود فیلم Moffie 2019

یک مرد جوان در سال 1981 آفریقای جنوبی باید دو سال دوره خدمت اجباری وحشیانه و نژادپرستانه خود را بگذراند در حالی که به شدت راز همجنس گرایی خود را حفظ می کند.

دانلود فیلم Dredd 2012

در یک شهر خشن ، آینده نگرانه که پلیس این اختیار را دارد که به عنوان قاضی ، هیئت منصفه و اعدام عمل کند ، یک پلیس پلیس با یک کارآموز برای از بین بردن یک باند که داروی تغییر دهنده واقعیت ، SLO-MO را معامله می کند ، همکاری می کند.

دانلود فیلم Hotel Rwanda 2004

پل روساباباگینا ، مدیر هتل ، بیش از هزار پناهنده توتسی را در طول مبارزه با شبه نظامیان هوتو در رواندا ، آفریقا در خود جای داده است.

دانلود فیلم Escape Room 2019

شش غریبه خود را در پیچ و خم اتاق های رمز و راز مرگبار می بینند و برای زنده ماندن باید از عقل خود استفاده کنند.

دانلود فیلم Mad Max Fury Road 2015

در یک بایر پسابرجام ، زنی علیه یک حاکم ظالم در جستجوی وطن خود با کمک گروهی از زندانیان زن ، یک پرستش روان پریش ، و یک راننده به نام ماکس شورش می کند.