کشور: برزیل

دانلود فیلم Beyond the Universe 2022

دانلود فیلم Beyond the Universe 2022

نینا را دنبال می کند، پیانیست با استعدادی که مبتلا به لوپوس است. او یک ارتباط غیرمنتظره و در عین حال قوی با گابریل، یکی از پزشکان تیم که از او مراقبت می کند و به او اعتماد به نفس می دهد تا با یک ارکستر بزرگ در سائوپائولو بازی کند، برقرار می کند.

دانلود فیلم Beckett 2021

دانلود فیلم Beckett 2021

هنگام تعطیلات در یونان ، گردشگر آمریکایی بکت (جان دیوید واشنگتن) پس از یک حادثه ویرانگر ، هدف یک تعقیب و گریز قرار می گیرد. با مجبور شدن برای نجات جان خود و ناامید شدن از سراسر کشور به سفارت آمریکا برای روشن كردن نام خود ، تنش ها با نزدیک شدن مقامات ، تشدید ناآرامی های سیاسی تشدید می شود و بكت حتی بیشتر در تار و پود توطئه خطرناك فرو می رود.

کیفیت 720p WEBRip اضافه شد

دانلود فیلم Fast Five 2011

دومینیک تورتو و خدمه مسابقه دهندگان خیابانی قصد دارند یک دزدی بزرگ کنند تا آزادی خود را خریداری کنند در حالی که در چشم یک قاچاقچی مواد مخدر برزیلی و یک مامور فدرال خطرناک هستند.

دانلود فیلم A Gruta 2020

دانلود فیلم A Gruta 2020

تنها یک بازمانده از یک قاتل مرموز که همسرش ، دوستانش و راهنمای جهانگردی را که آنها را از طریق یک غار متهمان هدایت می کرد ، کشت ، پسری تنها مظنون به ارتکاب این جنایت شد. با این حال ، او ادعای بی گناهی خود را sa

دانلود فیلم Carnaval 2021

دانلود فیلم Carnaval 2021

پس از جدایی ، اینفلوئنسر دوستان خود را به یک سفر رایگان به کارناوال پر جنب و جوش باهیا می برد ، جایی که او زندگی را فقط در مورد دوست داشتن شبکه های اجتماعی نمی آموزد.

دانلود فیلم My Country 2011

دانلود فیلم My Country 2011

فیلمی درباره پیوستن مجدد خانواده ای که از درد شکسته شده و به دلیل درد می تواند دوباره به هم پیوند یابد. یک داستان شدید ، به روشی نرم و حساس روایت می شود ، جستجو و فداکاری یک ...

دانلود فیلم Ad Astra 2019

فضانورد روی مک براید برای کشف حقیقت پدر گمشده و لشکرکشی خود که اکنون ، 30 سال بعد ، جهان را تهدید می کند ، مأموریتی را در سراسر منظومه شمسی غیر بخشنده انجام می دهد.

دانلود فیلم The Lighthouse 2019

دو نگهبان فانوس دریایی سعی می کنند عقل خود را هنگام زندگی در یک جزیره دور افتاده و مرموز در نیوانگلند در دهه 1890 حفظ کنند.