کشور: ایالات متحده آمریکا

دانلود فیلم Passing 2021

دانلود فیلم Passing 2021

"گذر" به دنبال ملاقات غیرمنتظره دو دوست دبیرستانی است که آشنایی مجدد آنها باعث ایجاد وسواس متقابلی می شود که واقعیت های هر دو را که به دقت ساخته شده اند را تهدید می کند.

دانلود فیلم Uncut Gems 2019

دانلود فیلم Uncut Gems 2019

با بسته شدن بدهی هایش و جمع شدن خرده جمع های خشمگین ، یک جواهرفروش تندرو شهر نیویورک همه چیز را به امید زنده ماندن و زنده ماندن به خطر می اندازد.

دانلود فیلم King Arthur: Legend of the Sword 2017

آرتور که از ابتدای تولد خود ربوده ، راه سختی را در کوچه پس کوچه های شهر پیدا می کند. اما همین که شمشیر را از سنگ بیرون آورد ، مجبور می شود که میراث واقعی خود را بپذیرد - خواه ناخواه آن را دوست دارد.

دانلود فیلم The Bourne Ultimatum 2007

جیسون بورن از یک C.I.A بی رحم طفره می رود. مسئول و عوامل او از یک برنامه ترور جدید در حالی که در جستجوی ریشه های زندگی خود به عنوان یک قاتل آموزش دیده بودند.

دانلود فیلم The Bourne Supremacy 2004

هنگامی که جیسون بورن برای یک عملیات CIA به بیراهه رفته آماده می شود ، او مجبور می شود زندگی خود را به عنوان یک قاتل آموزش دیده برای زنده ماندن از سر بگیرد.

دانلود فیلم The Uninvited 2009

دانلود فیلم The Uninvited 2009

آنا پس از مدتی در یک بیمارستان روانی به خانه بازمی گردد، اما بهبودی او به خاطر نامادری بی رحمش و دیدهای وحشتناک مادر مرده اش به خطر می افتد.

دانلود فیلم The Lost Valentine 2011

دانلود فیلم The Lost Valentine 2011

کارولین، مادربزرگ لوکاس توماس، هر روز ولنتاین به ایستگاهی برمی‌گردد که در آن زمان، در اولین سالگرد ازدواجشان، در سال 1944 به تئاتر جنگ اقیانوس آرام رفت.

تاکنون زیرنویس فارسی برای این فیلم منتشر نشده است

دانلود فیلم Morbius 2022

مایکل موربیوس ، بیوشیمی ، سعی می کند خود را از یک بیماری نادر خونی معالجه کند ، اما به طور ناخواسته به جای خود ، خود را با نوعی خون آشام آلوده می کند.

دانلود فیلم The Perfection 2018

دانلود فیلم The Perfection 2018

هنگامی که شارلوت، اعجوبه موسیقی، به دنبال الیزابت، دانش آموز ستاره جدید مدرسه سابقش می گردد، این برخورد هر دو نوازنده را به مسیری شوم و با عواقب تکان دهنده سوق می دهد.

دانلود فیلم Scream 2022

قسمت جدیدی از حق رای دادن ترسناک "جیغ" زنی را دنبال می کند که به شهر خود بازمی گردد تا بفهمد چه کسی مرتکب مجموعه ای از جنایات شرورانه شده است.

دانلود فیلم Finding You 2021

دانلود فیلم Finding You 2021

فینلی ، یک ویولونیست مشتاق و با استعداد ، در راه رسیدن به برنامه ترم کالج خود در خارج از کشور در یک دهکده کوچک ساحلی در ایرلند ، با بکت ، ستاره معروف فیلم جوان ملاقات می کند. غیر منتظره ...

دانلود فیلم Bend It Like Beckham 2002

دو دختر جاه‌طلب، علی‌رغم میل والدینشان، دلشان به حرفه‌ای فوتبال است.