زبان: پرتغالی

دانلود فیلم Thirteen 2003

دانلود فیلم Thirteen 2003

رابطه یک دختر سیزده ساله با مادرش مورد آزمایش قرار می گیرد، زیرا او متوجه مواد مخدر، رابطه جنسی و جنایات کوچک در جمع بهترین دوست باحال اما مشکلش می شود.

دانلود فیلم Beyond the Universe 2022

دانلود فیلم Beyond the Universe 2022

نینا را دنبال می کند، پیانیست با استعدادی که مبتلا به لوپوس است. او یک ارتباط غیرمنتظره و در عین حال قوی با گابریل، یکی از پزشکان تیم که از او مراقبت می کند و به او اعتماد به نفس می دهد تا با یک ارکستر بزرگ در سائوپائولو بازی کند، برقرار می کند.

دانلود فیلم The Eyes of My Mother 2016

دانلود فیلم The Eyes of My Mother 2016

مادری (جراح سابق) در خانه مزرعه ای خلوت آنها به دخترش، فرانسیکا، آناتومی و اینکه چگونه از زندگی و مرگ نباید ترسید، می آموزد. یک روز بعد از ظهر، یک بازدیدکننده مرموز زندگی خانوادگی آنها را در هم می شکند و عمیقاً ...

دانلود فیلم Miss March 2009

دانلود فیلم Miss March 2009

یوجین به عدم رابطه جنسی قبل از ازدواج اعتقاد دارد. دوست دخترش، سیندی، همینطور. BFF او عاشق رابطه جنسی است. در جشن بزرگ، درست قبل از رابطه جنسی با سیندی، او به کما می رود. سیندی او که 4 سال بعد از خواب بیدار می شود، خانم مارس در پلی بوی است. آیا او می تواند او را بگیرد

دانلود فیلم The Incredible Hulk 2008

دانلود فیلم The Incredible Hulk 2008

بروس بنر، دانشمندی که در حال فرار از دولت ایالات متحده است، باید درمانی برای هیولایی که هر زمان که عصبانی می شود به آن تبدیل می شود، بیابد.

دانلود فیلم Needle in a Timestack 2021

نیک و ژانین در خوشبختی زناشویی زندگی می کنند تا اینکه شوهر سابق ژانین سعی می کند آنها را از هم جدا کند. با ناپدید شدن خاطرات نیک، او باید تصمیم بگیرد که چه چیزی را می‌خواهد قربانی کند تا همه چیزهایی را که می‌بیند نگه دارد - یا رها کند.

در حال حاضر زیرنویس فارسی برای این فیلم منتشر نشده است .

دانلود فیلم The Florida Project 2017

دانلود فیلم The Florida Project 2017

داستان فیلم در یک تابستان می گذرد ، مونی شش ساله را زیر نظر می گیرد ، او در حال شیطنت و ماجراجویی با همبازیانش و با مادر سرکش اما دلسوزش ، در حالی که در سایه دنیای والت دیزنی زندگی می کند.

دانلود فیلم Fast Five 2011

دومینیک تورتو و خدمه مسابقه دهندگان خیابانی قصد دارند یک دزدی بزرگ کنند تا آزادی خود را خریداری کنند در حالی که در چشم یک قاچاقچی مواد مخدر برزیلی و یک مامور فدرال خطرناک هستند.

دانلود فیلم The Twilight Saga: Breaking Dawn-Part 1 2011

Quileutes در انتظار والدین ادوارد و بلا هستند ، که کودک متولد نشده آنها تهدیدی برای Wolf Pack و مردم شهر Forks است.

دانلود فیلم A Gruta 2020

دانلود فیلم A Gruta 2020

تنها یک بازمانده از یک قاتل مرموز که همسرش ، دوستانش و راهنمای جهانگردی را که آنها را از طریق یک غار متهمان هدایت می کرد ، کشت ، پسری تنها مظنون به ارتکاب این جنایت شد. با این حال ، او ادعای بی گناهی خود را sa

دانلود فیلم Click 2006

دانلود فیلم Click 2006

یک معمار معتاد به کار ، یک ریموت جهانی را پیدا می کند که به او امکان می دهد قسمت های مختلف زندگی خود را به جلو و عقب ببرد. هنگامی که ریموت شروع به غلبه بر انتخاب های خود می کند ، عوارض به وجود می آید.

کیفیت 720p + زیرنویس فارسی قرار گرفت .

دانلود فیلم Triple Frontier 2019

وفاداری هنگامی آزمایش می شود که پنج دوست و نیروهای سابق نیروهای ویژه برای سرنگونی یک ارباب مواد مخدر در آمریکای جنوبی متحد شوند و یک سلسله پیامدهای ناخواسته را از بین ببرند.