زبان: تایلندی

دانلود فیلم American Gangster 2007

یک پلیس اخراجی شهر نیویورک متهم به سرنگونی فرانک لوکاس ، قاچاقچی مواد مخدر هارلم است ، که زندگی واقعی او الهام بخش این فیلم تا حدی بیوگرافی بود.

دانلود فیلم The Medium 2021

دانلود فیلم The Medium 2021

داستانی هولناک از میراث یک شمن در منطقه آیسان تایلند. چیزی که می تواند داشتن یک عضو خانواده باشد ممکن است الهه ای که آنها تصور می کنند نباشد.

دانلود فیلم Ong-bak 3 2010

دانلود فیلم Ong-bak 3 2010

در ادامه از دهه 1440 آنگ باک 2 ، شاهزاده تین نمی تواند انتقام قتل والدین خود را توسط فرمانروای شرور جدید بگیرد. تین کتک خورده نجات می یابد. آیا او می تواند صلح را به پادشاهی برساند؟

دانلود فیلم Ong-Bak: Muay Thai Warrior 2003

هنگامی که سر مجسمه ای مقدس برای یک روستا به سرقت می رود ، یک هنرمند رزمی جوان به شهر بزرگ می رود و خود را درگیر دنیای زیرین می کند تا آن را بازیابی کند.

دانلود فیلم Death of Me 2020

یک زوج در حال تعطیلات باید رمز و راز پشت یک ویدیوی عجیب را کشف کنند که نشان می دهد یکی از آنها دیگری را می کشد.

دانلود فیلم Necromancer 2020 2019

دانلود فیلم Necromancer 2020 2019

وین تنها بازمانده از حمله جادوی سیاه است که حرز مقدس پدرش را از او گرفته است. هنگامی که او برای انتقام با یک جادوگری قدرتمند بازگشت ، با یک فرقه قدرتمند جدید روبرو می شود که به مردم کمک می کند ثروتمند شوند اما آن را پنهان می کنند

دانلود فیلم A Prayer Before Dawn 2017

داستان واقعی یک بوکسور انگلیسی حبس شده در یکی از بدنام ترین زندانهای تایلند هنگام جنگ در مسابقات موی تای برای بدست آوردن آزادی خود.

دانلود فیلم Bridesmaids 2011

رقابت بین دوشیزه زن و یک ساقدوش عروس ، بر سر اینکه دوست صمیمی عروس ، تهدید می کند که زندگی یک شیرینی پز خارج از کار را به پایان می رساند.

کیفیت 720p + زیرنویس فارسی قرار گرفت .