زبان: کانتونی

دانلود فیلم Boarding Gate 2007

دانلود فیلم Boarding Gate 2007

زنی زیبا به نام ساندرا یک تاجر ثروتمند به نام مایلز رنبرگ را اغوا می کند. او متوجه نمی شود که او به دستور دوست پسر/شریک جنایتکارش، لستر، فرستاده شده است تا او را بکشد. کنترل همه اینها سو، همسر لستر است.

تاکنون زیرنویس فارسی برای این فیلم منتشر نشده است

دانلود فیلم Everything Everywhere All at Once 2022

دانلود فیلم Everything Everywhere All at Once 2022

یک مهاجر چینی سالخورده در یک ماجراجویی جنون آمیز غرق می شود، جایی که او به تنهایی می تواند با کاوش در جهان های دیگر و ارتباط با زندگی هایی که می توانست داشته باشد، جهان را نجات دهد.

دانلود فیلم 2046 2004

دانلود فیلم 2046 2004

چندین زن در طول چند سال وارد زندگی یک نویسنده علمی تخیلی می شوند، پس از اینکه نویسنده زنی را که یکی از عشق واقعی خود می داند از دست داد.

دانلود فیلم Naked Weapon 2002

دانلود فیلم Naked Weapon 2002

40 13 سال دختران ربوده می شوند و 6 سال آینده به زور آموزش می بینند تا قاتل های سکسی باشند. بازماندگان به عنوان قاتلان بین المللی شناخته شده به عنوان عروسک های چین هستند. یک مامور سیا در تعقیب آنهاست.

تاکنون زیرنویس فارسی برای این فیلم منتشر و ساخته نشده است

دانلود فیلم Raging Fire 2021

دانلود فیلم Raging Fire 2021

چونگ سونگ بونگ افسر واحد جرایم منطقه ای است که سال ها در خط مقدم کار می کرد. سرپرست او، یاو کونگ-نگو، به او احترام می گذارد و موفق می شود به او نزدیک شود. با این حال، سرنوشت آنها را در برابر یکدیگر قرار می دهد.

در حال حاضر زیرنویس فارسی برای این فیلم منتشر نشده است .

دانلود فیلم The Thieves 2012 ( Dodookdeul )

پس از یک سرقت در کره جنوبی ، یک گروه 5+ 1 به هنگ کنگ می روند تا در دزدی از یک الماس 30 میلیون دلاری در کازینوی ماکائو ، که توسط شخصی غیرقابل اطمینان برنامه ریزی شده است ، بررسی کنند. او سارقان HK را نیز وارد می کند. آیا می توان به کسی اعتماد کرد؟

دانلود فیلم State of Play 2009

هنگامی که یک دستیار کنگره کشته می شود ، یک روزنامه نگار واشنگتن دی سی شروع به تحقیق در مورد نماینده ، دوست قدیمی دانشگاه خود می کند.

دانلود فیلم Deception 2008

یک حسابدار توسط دوست وکیل خود به یک کلوپ جنسی مرموز معروف به لیست معرفی می شود. اما در این دنیای جدید ، او به زودی مظنون اصلی ناپدید شدن یک زن و یک دزدکی چند میلیون دلاری می شود.

دانلود فیلم Redemption 2013

یک سرباز آسیب دیده نیروهای ویژه سابق که در جهان جنایتکار لندن در حال گشت و گذار است ، فرصتی را به دست می آورد تا هویت مرد دیگری را بدست آورد.

دانلود فیلم Shock Wave 2 2020

هنگامی که یک بمب در حین عملیات پلیس برای خلع سلاح آن غیرمنتظره منفجر شد ، پون شینگ فونگ ، افسر دفع بمب ، در انفجار گرفتار شد و بنابراین یکی از پاهای خود را از دست داد. پون تصمیم گرفت که ...

کیفیت 720p WEBRip اضافه شد

دانلود فیلم Shock Wave 2017

هنگامی که یک تروریست متخصص در مواد منفجره یک تونل زیرزمینی را به دست می گیرد ، تهدید می کند که در صورت برآورده نشدن خواسته هایش ، گروگان ها را خواهد کشت.

دانلود فیلم Blade Runner 1982

یک دونده تیغه باید چهار تکرار کننده را که یک کشتی را در فضا دزدیده اند ، تعقیب و خاتمه دهد و برای یافتن خالق خود به زمین برگشته باشند